Zostań partnerem B2B

Pracujemy w różnych pozycjach biznesowych od sprzedaży pojedynczej do sprzedaży hurtowej.

W naszej ofercie można znaleźć bardzo popularne T-shirty z własnym nadrukiem, nadruki na stroje sportowe, czy nietypowe stroje reklamowe. Jedną ze skutecznych metod poprawy widoczności firmy, jest zaprojektowanie eleganckich koszulek z firmowym logotypem.

WSPÓŁPRACA HURTOWA

W tym modelu otrzymasz od nas cennik hurtowy. Zamówienia możesz składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Następnie przygotujemy towar do wysyłki, aby mógł trafić do Twojego magazynu.

JAK ZACZĄĆ?
 1. Aby rozpocząć z nami współpracę (zobaczyć ceny hurtowe netto + składać zamówienia) należy podać na adres workowner.design@gmail.com podstawowe informacje: imię, nazwisko, nazwa firmy, NIP, dane do wysyłki.
 1. Po zweryfikowaniu danych nadamy Cię status Klienta B2B. W tym celu możesz być poproszony o dosłanie dokumentów firmy. Na podany w formularzu adres e-mail do 24 h wysyłamy informację o aktywacji statusu Klienta B2B.
 1. Zarejestrowani klienci firmowi uzyskują od nas Umowę odnośnie powierzania danych osobowych (RODO). Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 1. Produkty możesz pobrać bezpośrednio ze strony workowner.pl. Możemy też udostępnić materiały na dysku w chmurze.
W razie potrzeby oferujemy pomoc techniczną. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.
 1. Sugerowane ceny detaliczne są widoczne bez logowania na stronie naszego sklepu internetowego workowner.pl. Ceny hurtowe są widoczne na dysku w chmurze po otrzymaniu od nas statusu Klienta B2B.
Minimalna ilość zamówienia od 5 sztuk.
Nie wysyłamy zagranicznych przesyłek za pobraniem.
Dlaczego warto z nami współpracować biznesowo?
 • Jesteśmy sklepem, który specjalizuje się na szerokiej gamie produktów.
 • Naszym atutem jest młody i kreatywny zespół, który nastawiony jest na indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia.
 • Uzyskasz dostęp do specjalnego, korzystnego cennika dla partnerów biznesowych.
 • Będziemy regularnie wysyłać Ci biuletyn z ofertami promocyjnymi lub treściami edukacyjnymi.
 • Dzielimy się naszą wiedzą, udostępniamy zdjęcia i opisy produktów.
 • Budujemy naszą markę w oparciu o spójny system wartości, którego centralnymi elementami są kreatywność, terminowość i elastyczność.
 • Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów i móc korzystać z najnowszych innowacji technologicznych i możliwości.
 • Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy. 
Wysyłka zamówienia
 1. Wysyłka bezpośrednio do Twojego sklepu następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym DANE DO PRZELEWU. Wysyłamy towary na podstawie otrzymanej od Ciebie etykiety firmy kurierskiej lub na podstawie etykiety wygenerowanej przez nasz system. Przy wysyłce za pośrednictwem naszego kuriera koszt wysyłki będzie doliczany do FV.

- Fakturę wysyłamy w pliku PDF na adres e-mail podany przy rejestracji (zbiorczo, kilka razy miesięcznie w zależności od ilości zamówień). Do przesyłek, które wysyłamy do Ciebie nie dołączamy żadnych naszych materiałów promocyjnych, faktur itp. Faktury wysyłamy zawsze drogą elektroniczną w postaci PDF do samodzielnego wydruku.

 1. Koszty przesyłki są uzależnione od jej formy, w wysokości odpowiadającej kosztom, które ponosimy przy nadaniu.
 2. Jeżeli zamówienie będzie za pobraniem, należy dopisać w UWAGACH «Za pobraniem».
Zwrot towaru

Towar podlega zwrotowi jedynie w przypadku, gdy posiada wady fabryczne/produkcyjne, które nie powstały wskutek używania produktu. Nie ma tutaj zastosowania ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny — art. 10, ponieważ wysyłamy produkt na zlecenie Firmy, a nie Klienta docelowego.

Działamy na podstawie ogólne zasady obowiązujące w naszym regulaminie-KLIKNIJ. 

Dołożymy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie workowner.pl była ciągle aktualna, jednak nie możemy wykluczyć ewentualnego braku zakupionego przez Sklep produktu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą nadruków i chcesz rozwijać swój biznes, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją propozycję telefonicznie 517 384 657 lub mailowo workowner.design@gmail.com.

A jeśli masz inny pomysł na ciekawą współpracę B2B, niezwiązaną bezpośrednio ze sprzedażą produktów, lub jesteś inwestorem, daj nam o tym znać!