O firmie

O FIRMIE

WORK OWNER Sp. z o.o. to firma zajmująca się drukiem na żądanie i realizacją zamówień, która pomaga ludziom przekształcać ich pomysły w marki i produkty. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć własną markę online, czy podarować komuś spersonalizowany T-shirt, możemy Ci w tym pomóc.

Nasze nadruki są tworzone w popularnych metodach zadruku jak Druk cyfrowy Sitodruk, Sublimacja, Folia flex, Folia flock oraz Haft komputerowy.

Nasza firma świadczy szeroki wachlarz usług z nadruku na koszulkach, bluzach, torbach, odzieży sportowej i firmowej, czapkach, kubkach ceramicznych oraz innych rzeczach. Zajmujemy się również rozwojem produktów druku 3D, również projektowaniem oraz produkcją własnej grafiki 3D.

W naszym sklepie internetowym możesz zapoznać się z gamą oferowanych produktów. Szablony produktów będą stale aktualizowane, aby zapewnić najlepsze rozwiązania projektowe dla naszych klientów. Zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli żaden z dostępnych wzorów nie spełnia Twoich oczekiwań. Nasi projektanci są zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci w projektowaniu.

Skorzystaj z szablonów dostępnych na naszej stronie i sfinalizuj swoje produkty za pomocą danych i obrazów, które chcesz dodać.

Spersonalizuj  towary, stwórz swój własny produkt online, jeżeli już masz projekt produktu w formie elektronicznej.

Użyj naszego darmowego Generatora Mockupów, dostępnego na naszej stronie internetowej, aby zastosować swoje projekty do wybranych produktów. Możesz stworzyć swój własny, indywidualny produkt ze zdjęciem, firmowym logo lub danymi, które chcesz dodać. Jest to lepszy wybór dla każdego, kto chce dopasować wysoką jakość sublimacji do swoich potrzeb.

Działalność firmy Work Owner skupiona jest głównie wokół produkcji i znakowania ubrań. Nasza rola jest związana z długoterminowym sukcesem produktu i jest bardziej skoncentrowana na tym, jak spełnić plany naszego klienta.

Dostosowując się do Twoich wymagań, z troską podchodzimy do Twoich potrzeb.

Nasz sklep to coś więcej niż tylko przeciętny sklep internetowy. Sprzedajemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale zapewniamy naszym klientom pozytywne doświadczenia związane z zakupami online.  Kupuj towary, których potrzebujesz na co dzień, za pomocą kilku kliknięć lub stuknięć, w zależności od urządzenia, z którego korzystasz. Pracujemy po to, aby Twoje życie było łatwiejsze.

Wydarzenia w sklepie

Myślimy o komforcie Twojego wyboru. Nasze produkty są opatrzone gwiazdkami, które powinny ułatwić podjęcie decyzji niezdecydowanym klientom. Dodatkowo możesz skorzystać z kilku różnych filtrów, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i energię, jeśli dokładnie wiesz, czego szukasz.

Dostawa do dowolnego miejsca

Dostarczamy nasze towary po całej Polsce. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, Twoje zamówienie zostanie wysłane na czas i dostarczone prosto pod Twoje drzwi lub w inne wskazane przez Ciebie miejsce. Paczki są traktowane z najwyższą starannością, więc zamówione produkty zostaną Ci przekazane bezpiecznie i w dobrym stanie, tak jak tego oczekujesz.

Najwyższa jakość produktów 

Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. Poza tym wszystkie sprzedawane przez nas towary przechodzą szczegółową kontrolę, więc żadna niezgodność cech nie umknie oku naszych specjalistów.

Ciesz się najlepszymi cenami i wysoką jakością produktu. Uzyskaj ekskluzywny design z workowner.pl