SPOSOBY PŁATNOŚCI

Przedpłata na konto

W przypadku wybrania opcji płatność przelewem powinien dokonać wpłaty na rachunek bankowy. Prosimy o dokonanie przelewu w terminie 5 dni od złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności zamówienie zostaje przekazane do realizacji. Wysyłki dokonujemy do 48 g od momentu zaksięgowania wpłaty.

Dane do przelewu:

Właściciel konta: WORK OWNER Sp. z o.o.

Adres: 04-222, Warszawa, ul. Bakaliowa 1B

Bank: mBank

Numer konta: 46 1140 2004 0000 3502 8113 4002

Tytuł przelewu:  należy podać wyłącznie NUMER ZAMÓWIENIA.

Płatności elektroniczne-Stripe

Oferujemy szybkie i bezproblemowe płatności elektroniczne za pośrednictwem  Stripe. Serwis  umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card).

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności zamówienie zostaje przekazane do realizacji. Wysyłki dokonujemy do 48h od momentu złożenia zamówienia.

Transakcje obsługiwane przez Stripe  zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przy płatności elektronicznej nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji.

Nie akceptujemy płatności niektórymi kartami Visa Electron oraz edc/Maestro. O tym, czy dana karta Visa Elektron może być używana przy płaceniu w internecie, decyduje bank-wystawca karty. Informacje dotyczące karty płatniczej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a serwisem Stripe i nie są udostępniane obsłudze naszego sklepu. Znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje.

PayPal

Wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal.

Zakładając konto w Sklepie otrzymujesz możliwość dysponowania nadpłatami, rozumianymi jako środki do wykorzystania przez Ciebie. W przypadku powstania nadpłat na koncie obowiązują następujące zasady zwrotu:

- na rachunek bankowy (należy podać numer rachunku)

- przekazem pocztowym (kwota nie może być niższa niż 12,00 zł. Koszt przekazu ponosi Klient: 5,00 zł + 1% od zwracanej kwoty)

- na kartę kredytową (jeżeli zamówienie było opłacone taką formą).

Coinbase Commerce  

Platforma, która umożliwi w pełni legalny zakup dowolnej rzeczy na naszej stronie internetowej  za pomocą cyfrowej waluty (kryptowaluty). Coinbase to najdogodniejszy serwis do kupowania towarów.

Przesyłki pobraniowe

Przy tej opcji zapłacisz kurierowi w momencie dostawy, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym. Zakupy możesz również odebrać i opłacić w punkcie odbioru osobistego. To czy dany punkt odbioru osobistego ma możliwość opłaty zamówienia przy odbiorze, jest weryfikowane przez system w procesie składania zamówienia.

W przypadku wybrania opcji przesyłki Paczkomatem InPost za pobraniem  instrukcja jak zapłacić za paczkę znajduje się na stronie https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-pobraniowa